activity
transfers
entertaiment
packages
tourts
Auschwitz - Birkenau
Warto zapoznać się z historią poprzez zwiedzanie obozu...

Auschwitz - Birkenau

KL Auschwitz - niemiecki zespół obozów koncentracyjnych i obozów zaglady na terenie Oswiecimia i pobliskich miejscowosci istniejacy w latach 1940-1945. Symbol calego systemu koncentracyjnego i machiny zaglady. Nazwy Auschwitz i Birkenau sa zniemczonymi przez hitlerowskich okupantów nazw Oświęcim i Brzezinka. Wstęp na teren miejsca pamięci Auschwitz-Birkenau jest bezpłatny. Dla osób indywidualnych istnieje także możliwość organizowania grupowego zwiedzania z przewodnikiem.

Oferta obejmuje:
- transfer na trasie Kraków- Oświęcim - Kraków
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej
- opcjonalnie wynajęcie przewodnika obozu w Auschwitz

Wieliczka Kopalnia Soli
Niezapomniane wrażenia po przebyciu podziemnej trasy...

Wieliczka Kopalnia Soli

O randze turystycznej Wieliczki decyduje obecność na jej terenie kopalni soli wpisanej we wrześniu 1978 r. na Pierwszą Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Podziemna trasa turystyczna stanowi najważniejszy produkt turystyczny Wieliczki. Znana na calym swiecie podziemna Trasa Turystyczna wielickiej kopalni, powstala na przelomnie XVIII i XIX wieku. Ok. milion turystów rocznie zwiedza ok. 3 km trasy skladajacej sie z 20 komór, polozonych na glebokosciach od 64 do 135 metrów.

Oferta obejmuje :
- transfer na trasie Kraków -Wieliczka- Kraków
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej
- bilety wstępu na zwiedzanie Kopalni z przewodnikiem

Szczawnica - spływ Dunajcem
Niezapomniane widoki Pienińskich gór i Dunajca ...

Szczawnica - spływ Dunajcem

Wyjazd do Szczawnicy na Rafting to niezapomniane wrażenia estetyczne i zapierające dech w piersiach widoki. W Raftingu na drewnianych tratwach może uczestniczyć każdy jedna tratwa mieści do 14 osób, punkt startowy Sromowce Niżne około 100 km od Krakowa. Na każdej doświadczony Flisak dbający o bezpieczeństwo uczestników oraz umilający czas  lokalnymi opowieściami . Każdy zachwyci się pięknymi widokami górskiej natury Przełomu Dunajca.


Oferta obejmuje:
- transfer na trasie Kraków-Szczawnica-Kraków
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej
- bilety na Rafting

Zakopane
Wypad w góry odskocznią od zgiełku miasta ...

Zakopane

U stóp Tatr, 100 km na południe od Krakowa, leży Zakopane – zimowa stolica Polski i ulubione miejsce wielu turystów. Zimą miasto oferuje świetne warunki narciarskie, a latem – przyciąga miłośników pieszych wędrówek i wszystkich tych, którzy chcieliby wypocząć i nacieszyć się pięknymi widokami.Aby w pełni odczuć nastrój Zakopanego, należy wybrać się na spacer Krupówkami, deptakiem pełnym sklepów, restauracji, herbaciarni, kawiarni i butików.

Oferta obejmuje:
- transfer na trasie  Kraków-Zakopane- Kraków
- indywidualny plan zwiedzania, 
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej  

Zwiedzanie miasta Kraków
Zwiedzanie na pieszo z przewodnikiem ...

Zwiedzanie miasta Kraków

Nasze wycieczki obejmują nie tylko te najczęściej odwiedzane przez turystów miejsca. W swoich wędrówkach po Krakowie staramy się zbaczać z utartych szlaków i pokazywać również tę mniej znaną, stronę naszego miasta. Dla naszych turystów zawsze przygotowujemy ofertę indywidualną, dostosowaną do ich potrzeb: zainteresowań, wieku oraz ilości czasu. Zwiedzanie Krakowa z nami pozwoli poznać Kraków jego historię, kulturę, ciekawe zakątki.

 

Oferta obejmuje:
- zwiedzanie miasta 4 godziny
- licenjconowany przewodnik miejski

Zwiedzanie Wawelu
Zwiedzanie zamku z przewdonikiem ...

Zwiedzanie Wawelu

Przez wieki Kraków był siedzibą królewską państwa Polskiego.Wawel to symbol potęgi i kultury oraz miejsce spoczynku wielkich przewódców. Wawel ma też inne, bardziej tajemnicze oblicze a jego atmosfere poznasz osobiście odwiedzając jego tereny. Zwiedzanie Wzgórza Wawelskiego obejmuje wejście do Komnat Królewskich, na Dziedziniec Zamku Królewskiego, do Katedry Wawelskiej z Grobami Królewskimi i Dzwonem Zygmunta.Opieka profesjonalnych przewodników.


Oferta obejmuje:
- zwiedzanie Wawelu czas trwania 2 godziny
- bilety wstępu, licencjonowany przewodnik

Zwiedzanie miasta meleksami
Wygodnie szybko i przyjemnie audio system ...

Zwiedzanie miasta meleksami

Dla osób ceniących fachową obsługę oraz wygodę oferujemy zwiedzanie miasta pojazdami elektrycznymi. wyposażonymi w system audio-przewodniczy wielojęzykowy. Pojazdy posiadają ochronne zasłonki w razie deszczu . Przejeżdzamy obok najważniejszych pod względem zarówno historycznym jak i kulturalnym, zabytków Krakowa dzięki temu jest okazja obejrzenia ich z bliska . Miejsca często trudne do odkrycia samemu, które koniecznie musisz zobaczyć.  


Oferta obejmuje:
- zwiedzanie miasta meleksami 3 godziny
- asysta pilota

Rowerowe zwiedzanie miasta
Zwiedzanie z przewodnikiem na rowerach...

Rowerowe zwiedzanie miasta

Zwolenników zwiedzania miasta i jego okolic na dwóch kółkach zachęcamy do zapoznania się z miastem Kraków właśnie w ten sposób. Jest to forma zwiedzania bardzo przyjemna a zarazem oszczędza Wasz cenny  czas. Zwiedzanie aktwne pozwoli zobaczyć wszystkie ciekawe zakątki Krakowa bez względu na odległość Trasy zwieszania są dososowywane indywidualnie do grup i preferencji. Czekamy na Was.


Oferta obejmuje:
- zwiedzanie miasta 4 godziny
- wynajęcie rowerów, licencjonowany przewodnik

Miejska wycieczka tramwajem
Zwiedzanie objazdowe miasta tramwajem...

Miejska wycieczka tramwajem

Kraków to miejsce niezwykłe, które koniecznie trzeba odwiedzić. Jedno z niewielu gdzie poczujesz prawdziwą historię splatającą się ze współczesnością. Jest wiele sposobów na zawiedzanie miasta polecamy zwiedzanie prywatnie wynajętym tramwajem gdzie wszystkie najważniejsze zabytki można zaobserwować przez okno i zapoznać się z topografią miasta. Trasa ustalana indywidualnie do preferencji grup.

 

Oferta obejmuje:
- wynajem tramwaju , 4 godziny jazdy zwiedzania
- asysta licencjonowanego przewodnika miejskiego

Komunistyczna Nowa Huta
Wspomnienie dawnych lat z przewodnikiem ...

Komunistyczna Nowa Huta

Nowa Huta jest unikalnym miejscem w Krakowie i w Polsce.Stworzona i wybudowana jako zupełnie nowe socjalistyczne miasto. W przeciwieńswie do starego, tradycyjnego i konwerwatywnego Krakowa można tu poczuć pozostałości ery komunizmu. Jej twórcy chcieli przenieść i zaszczepić socjalistyczny styl życia w Krakowie  Podczas wycieczki zobaczycie Państwo 40 lat historii Nowej Huty od miejsca gdzie zaczął się komunizm, do miejsca gdzie się skończył.

 

Oferta obejmuje:
- zwiedzanie Nowej Huty 3 godziny
- opieka pilota - przewodnika

 

Noclegi
Aktywności
Transfery
Rozrywka
Pakiety
Wycieczki

 

Opinie o nas
Bezpieczeństwo
Dlaczego z nami warto?
Warunki uczestnictwa
Linki

 

Skype: My status
Tel.: 0048 606 903 748
Tel.: 0048 504 435 825
Biuro: 0048 12 3965227
Kontakt w Anglii: 020 3289 3009
e-mail: info@funincracow.com