activity
transfers
entertaiment
packages
tourts
 
O Firmie
 

Dlaczego z Nami ?

Jesteśmy niezależną lokalną firmą, licencjonowanym tour operatorem i organizatorem aktywności sportowych oraz wycieczek turystycznych. Widniejemy w rejestrze turystycznym pod numerem 05528 jako Grupa Rekreacyjna FIC pod adresem ul Nuszkiewicza 12/61 Kraków. Zajmujemy się organizowaniem imprez w Polsce od 1997 posiadając duże doświadczenie w tej dziedzinie. Zatrudniamy wykfalifikowanych pilotów z licencją. Z nami możesz się czuć bepiecznie działamy legalnie.

Nie jesteśmy agencją - większość sprzętów wykorzystywanych w organizacji imprez posiadamy na własność i w ten sposób udaje się nam utrzymać korzystne dla klientów ceny i usługi w dobrej jakości. Kraków jest miastem, z którego pochodzimy i wiemy jak się poruszać na tym terenie i jak zorganizować niezapomniane wyprawy dla naszych klientów.

Zarezerwuj weekend z nami to Ci pozwoli uniknąć niemiłych niespodzianek przecenionych i zatłoczonych miejsc. Pokażemy Ci prawdziwą atmosferę Krakowa za dnia, jak i nocne życie miasta z tysiącem pubów, klubów i restauracji . Zaproponujemy zakwaterowanie w centrum z dogodną ceną dla każdego.
Nasi przewodnicy poinformują jak poruszać się po mieście, gdzie dobrze zjeść, gdzie iść na zakupy, jaką taksówkę wziąć, abyś uniknął niepotrzebnych wydatków. Młoda i zgrana załoga zatroszczy się o to, by dobrze się bawić, a tym samym poprzez Waszą dobrą reklamę promować miasto. Zapraszamy!

Opinie :

 

 
 

Noclegi
Aktywności
Transfery
Rozrywka
Pakiety
Wycieczki

 

Opinie o nas
Bezpieczeństwo
Dlaczego z nami warto?
Warunki uczestnictwa
Linki

 

Skype: My status
Tel.: 0048 606 903 748
Tel.: 0048 504 435 825
Biuro: 0048 12 3965227
Kontakt w Anglii: 020 3289 3009
e-mail: info@funincracow.com